GALLERY

In the meantime, there is no need to know about it. ”

Дивитися фото

Talents of the world

Фото 2

Дитяча Музична школа № 4

Фото 3

Прослуховування третього туру Члени журі: Негура Іон (Молдова), Борух Ігор (Україна), Олійник Олександр (Україна), Чуріна Ольга (Україна), Антіпов Трофім (Білорусь)

Фото 4

Реєстрація учасників

Фото 5

Відкриття конкурсу

Фото 6

Відкриття конкурсу

Фото 7

Відкриття конкурсу Ведучі: Ганна Розен та Ольгард Козловський

Фото 8

Сергій Літвінов Організатор конкурсу, директор ДМШ №4 м. Одеси, заслужений працівник культури України

Фото 9

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник: Плешакова О.В.

Фото 10

Tomasz Tarnawzyk Співорганізатор конкурсу та директор Panstwowa Szkola I i II stopnia im. Wandy Kossakowej Санок/Польша

Фото 11

Іон Негура Член журі номінації "Народні інструменти" Кишинів/Молдова

Фото 12

Вероніка Сахарова Голова журі номінації "Фортепіано" Мінськ/Білорусь

Фото 13

Cheng Han Член журі номінації "Вокал" Китай

Фото 14

Богдан Нікіруй співорганізатор конкурсу та директор Fundacja inicjatywy artystyczne "Unisson" Україна/Польша

Фото 15

Сім'я Джиджавадзе Представники грузинської делегації

Фото 16

Відкриття конкурсу Ансамбль народної музики "Одеські музики"

Фото 17

Члени журі на відкритті конкурсу

Фото 18

Прослуховування номінації "Духові інструменти"

Фото 19

Шпикуляк Роман Викладач Дубиняк І.М. Концертмейстр Керемет В.В. Одеса/Україна

Фото 20

Володар Гран-прі Гарногородський Владислав Викладач Карауш В.В. Концертмейстр Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 21

Володар Гран-прі Самойлюк Назарій Викладач Бойко Б.Р. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 22

Чебан Віталіна Викладач Кондрацька О.П. Одеса/Україна

Фото 23

Гузов Павло Переможець другого туру Волинь/Україна

Фото 24

Сергій Літвінов Організатор конкурсу на урочистому закритті Одеса/Україна

Фото 25

Володар Гран-Прі Щербаков Дмитро Одеса/Україна

Фото 26

Володар Гран-Прі Мішкурова Софія Одеса/Україна

Фото 27

Володар Гран-Прі Ковальчук Артур Одеса/Україна

Фото 28

Володар Гран-Прі Чебан Віталіна Одеса/Україна

Фото 29

Володар Гран-Прі Пенза Марія Мінськ/Білорусь

Фото 30

Володар Гран-Прі Осінцев Андрій Одеса/Україна

Фото 31

Володар Гран-Прі Бордіан Цезар-Петро Кишинів/Молдова

Фото 32

Члени журі конкурсу

Фото 33

Церемонія нагородження

Фото 34

Гала концерт Сумісний виступ учасників конкурсу

Фото 35

Оркестр народних інструментів. Дирегент Сергій Літвінов Одеса/Україна

Фото 36

Екскурсія Замок Красицьких Пшемисль/Польша

Фото 37

Готель "Zamek" Санок/Польша

Фото 38

Члени журі номінації "Струнні інструменти"

Фото 39

Cecula Wiktoria Переможець другого туру Санок/Польша

Фото 40

Володар Гран-Прі Wasik Anna Вроцлав/Польша

Фото 41

Художня виставка та зустріч з мером м. Санок

Фото 42

Нагородження лауреатів

Фото 43

Нагородження лауреатів

Фото 44

Нагородження лауреатів

Фото 45

Нагородження лауреатів

Фото 46

Члени журі на закритті конкурсу

Фото 47

Переможці та лауреати конкурсу

Фото 48

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник Плешакова О.В.

Фото 49

Сахарова Вероніка (Білорусь) член журі, номінація "Фортепіано" Сергій Сергій Літвінов (Україна) організатор конкурсу Валентина Кириченко (Україна) член журі, номінація "Народні інструменти"

Фото 50

Бабенко Владислав Переможець другого туру Викладач Материнка О.М. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 51

Народний фольклорний ансамбль "Любисток" Суми/Україна

Фото 52

Володарі Гран-Прі Тарасова Тетяна та Максименко Валерія Одеса/Україна

Фото 53

Вероніка Сахарова (Білорусь) доцент Білоруської державної академії музики Ігор Борух (Україна) заслужений працівник культури, доцент ОНМА ім. Нежданової

Фото 54

Члени журі номінації "Фортепіано": Парасків-Знатокова Христина (Молдова), Михайлова Наталія (Україна), Сахарова Вероніка (Білорусь), Бойко Ольга (секретар)

Фото 55

Переможці конкурсу

Фото 56

Тріо Бандуристок "Лілея" Луцьк/Україна

Фото 57

Мурчіна Аліса Переможець другого туру Викладач Перепелиця М.Ю. Одеса/Україна

Фото 58

Співак Владислав Переможець другого туру Викладач Співак Н.Г. Одеса/Україна

Фото 59

Учасники конкурсу

фото 1

Члени журі ІІІ туру ІІІ Міжнародного конкурсу "Talents of the world"

фото 61

Учасниця ІІІ туру Власова Вера Білорусія

фото 62

Володар ГРАН-ПРІ Olszewski Bartosz Польща

фото 63

Володар ГРАН-ПРІ Карауш Анастасія Україна

фото 64

Володар ГРАН-ПРІ Андріана Бабін Молдова

фото 65

Учасниця ІІІ туру Василеська Вероніка Україна

фото 66

Учасниця ІІІ туру Волкова Анастасія Україна

фото 67

Учасник ІІІ туру Чівель Олександр Білорусія

фото 68

Володар ГРАН-ПРІ Chiara Corriero Італія

фото 69

Володар ГРАН-ПРІ Володько Олександр Україна

фото 70

Володар ГРАН-ПРІ Olszewski Bartosz Польща

фото 71

Члени журі номінації "духові інструменти" В'ячеслав Карауш Wang Bin Bin Ігор Борух Сергій Літвінов

фото 72

Члени журі номанації "стурнні інструменти" Володимир Чекалюк Katarzyna Maliniak

фото 73

Члени журі номінації "нанродні інструменти: домра, бандура, гітара" Валентина Кириченко Олена Хорошавіна

фото 74

Члени журі номінації "фортепіано" Оксана Дроздовська Лілія Шевченко

Members of the journal of the II-nd international competition

"Talents of the world"

Fortepiano

Veranika Sakharava (Belarus) Associate Professor of the Bilorus State Academy of Music

Janusz Ostrowski (Poland) Piano section of the piano section PSM І and ІІ steps in m. Sanok, organizer of the International Piano Forum in m. Sanok

Iryna Tsyhankova (Ukraine) Honored Master of Culture of Ukraine, Viclade Methodist of Lutsk Musical School No. 1 named after Fryderyk Chopin

In the meantime, there is no need to know about it. ”

Vocals

Olha Churina (Ukraine) Director of Lutsk Music School No. 1 named after Fryderyk Chopin

Monika Brewczak (Poland) musician, composer, master of the female vocal ensemble "Soul"

Monika Fabisz (Poland) laureate of international and national vocal competitions

Natalia Demeshkevich (Belarus) vicladach of the highest category of the State Educational Institution "Children's Music School No. 9 m. Minska"

In the meantime, there is no need to know about it. ”

Spiritual instruments

Igor Borukh (Ukraine) Honored Master of Culture of Ukraine, Associate Professor ONMA ім. A.V. Nezhdanovo

Dorota Zubel (Poland) wikladach Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

Herman Ramaniuk (Belarus) vicladach State Educational Institution "Borovlyanska child School of Mistresses"

Vyacheslav Karaush (Ukraine) is the head of the cyclic committee for the production of spirits and percussion instruments of OKM IM. K. D. Dankevich

In the meantime, there is no need to know about it. ”

People's Instruments

Iwona Bodziak (Poland) methodical guide and expert, organizer of the International Performances from the Guitar

Alena Barysenka (Belarus) member of the Association of Biloruskikh Tsimbal

Yurii Fokchei (Ukraine) vikladach -methodist of Lutsk Music School No. 1 named after Fryderyk Chopin

Valentyna Kyrychenko (Ukraine) Honored Artist of Ukraine, Associate Professor

ONMA im. A.V. Nezhdanovo

Petro Khliebnik (Ukraine) Honored Worker of Culture of Ukraine, Vicladach - Methodist of the Volinsky College of Culture and Artists Іmeni I.F. Stravinsky

 

String instruments

Magdalena Plociennik (Poland) viclade of a special music school im. F. Chopin m. Wroclaw

Marina Panhenko (Belarus) vicladach GUO "Music School No. 9 m. Minska"

Katarzyna Maliniak (Poland) vicladach PSM І and ІІ steps in m.Sanok

Elena Dmitrieva (Ukraine) Honors of the Moldovan mystery of arts, Honors of the Ukrainian culture

In the meantime, there is no need to know about it. ”

In the meantime, there is no need to know about it. ”

In the meantime, there is no need to know about it. ”